Drogi Pacjencie!

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemiologicznego i ogłoszeniem pandemii koronawirusa COVID 19 w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze i nasze wprowadziliśmy nowe procedury.

Proszę zapoznać się z protokołem przyjęć w naszym gabinecie Es-Dent.

 1. Na wizytę można się umówić tylko telefonicznie dzwoniąc codziennie pod numer 602488635.
 2. Po wstępnej weryfikacji należy obowiązkowo wypełnić ankietę wstępną online. Bez wypełnionej ankiety wizyta zostanie odwołana.
 3. Proszę zabrać ze sobą na wizytę jedną parę rękawiczek jednorazowych i maseczkę ochronną.
 4. Proszę nie zabierać ze sobą zbędnych rzeczy, poza telefonem komórkowym i kartą płatniczą (preferujemy płatność kartą płatniczą).
 5. Do gabinetu wchodzi tylko pacjent bez osób towarzyszących. Jeżeli pacjentem jest dziecko wchodzi z jednym pełnoprawnym opiekunem.
 6. Po przybyciu przed budynek gabinetu prosimy zadzwonić pod numer 602488635. Nasz pracownik udzieli Państwu dalszych wskazówek.
 7. Po otwarciu drzwi gabinetu przez naszego pracownika proszę wykonywać polecenia personelu. Zmierzona zostanie Państwu temperatura ciała i wykonana dezynfekcja rękawiczek.
 8. Po zakończonych procedurach pacjent zostanie skierowany do gabinetu. Proszę niczego nie dotykać.
 9. Państwa maseczka zostanie zdjęta tylko i wyłącznie na czas leczenia. Wszystkie rozmowy z personelem odbywają się z maseczką na twarzy.
 10. Preferujemy płatność elektroniczną (kartą zbliżeniowo) lub przelewem.
 11. Po zakończonych formalnościach nasz personel odprowadzi Państwa do wyjścia.

Pamiętaj: Osoby chore; przejawiające objawy zarażeniem COVID-19; w trakcie kwarantanny; będące w grupie podwyższonego ryzyka zarażeniem – obowiązane są wskazać te okoliczności – pod rygorem odpowiedzialności karnej (165 § 1 kk lub 161 § 2 kk) i cywilnej (415 kc) (pełna wysokość szkody – włącznie z pokryciem nieosiągniętych korzyści). W związku z przepisami normatywnymi gotowi jesteśmy udzielić takim osobom pomocy w warunkach indywidualnych w sytuacjach nagłych i niecierpiących zwłoki z uwagi na stan zdrowia pacjenta. Okoliczności te należy wskazać w wypełnianiu ankiety wstępnej drogą internetową lub w kontakcie telefonicznym z Gabinetem.